Szoftverlicencelési tanácsadó

Nagyvállalati szoftvereszköz-menedzsmenttel foglalkozó, Magyarországon piacvezető, kockázati tőkebevonással Közép-Kelet-Európában terjeszkedő cégünk budapesti irodájába szoftverlicencelési tanácsadót keres. A tanácsadó feladata, hogy a cég elsődleges szolgáltatási területét képező szoftverlicencelési szakterületen tapasztalatot szerezve részt vegyen a projektcsapat munkájában.

Feladata megismerni, majd alkalmazni a szoftvergazdálkodás módszertanait, a szoftverlicencelés informatikai, jogi és számviteli jellegzetességeit, a nagy gyártói licenckonstrukciókat; tapasztalt tanácsadó felügyelete mellett tanácsot adni az ügyfelek számára szoftverlicencelési kérdésekben; szakmai és adminisztratív módon támogatni az ügyfelek szoftvergazdálkodási tevékenységét. A jelölt esetében előnyt jelent az informatikai tanácsadás és/vagy a szoftverlicencelés, szoftverértékesítés területén szerzett tapasztalat, esetleg projektmenedzsment tapasztalat.

Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség
    • Angol nyelvtudás (tárgyalóképes)
    • Ügyfélközpontú hozzáállás
    • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
    • Jó analitikus képesség, MS Excel magabiztos használata
    • Precizitás
    • Rugalmasság
    • Kiegyensúlyozott személyiség
    • Képesség a szoros csapatmunkára és önálló munkavégzésre is

Előnyt jelent:

    • Szoftverlicencelési ismeretek
    • IT tanácsadói tapasztalatok
    • Számviteli ismeretek
    • Releváns jogi háttér
    • Folyamataudit és szabályzat készítési módszertanok ismerete
    • B kategóriás jogosítvány

Ajánlunk:

    • Versenyképes fizetést
    • Kellemes munkakörnyezetet
    • Fejlődési lehetőséget
    • Jó csapatot
    • Rugalmasságot
    • Tanácsadói tapasztalatot és szaktudást egy speciális területen

Az önéletrajzokat a job@iprsam.com címre várjuk.