Szoftverfelismertetési szakértő – IPR-Insights License Consulting

Szoftverfelismertetési szakértő

Nagyvállalati szoftvereszköz-menedzsmenttel foglalkozó, Magyarországon piacvezető, kockázati tőkebevonással Közép-Kelet-Európában terjeszkedő cégünk budapesti irodájába szoftverfelismertetési szakértőt keres.

Olyan kollégát keresünk, aki alapszintű informatikai tapasztalatokkal rendelkezik, kész a szoftvergazdálkodás, mint önálló terület megismerésére, és ezt követően el tudja végezni ügyfeleinknél a szoftverfelismertetéshez kapcsolódó feladatokat, követi a szakterülethez kapcsolódó változásokat. Azon érdeklődők jelentkezését várjuk, akik hosszú távon is motiváltan képesek akár a gyakran ismétlődő szoftverek futtatható állományait azonosítani, és meglátják a részletekre való precíz odafigyelés eredményének szépségét.

Feladat:

    • Ismeretlen szoftverek felismertetése, új azonosítási szabályok létrehozása
    • Szoftverek ingyenességének vizsgálata, kategorizálása
    • Szoftverazonosító tudásbázis ellenőrzése, minőségének folyamatos javítása
    • Új szoftverekkel kapcsolatos ismeretek begyűjtése, kutatások elvégzése
    • Szoftverazonosítási adatbázisok karbantartása
    • Társterületekkel (tanácsadási és szoftverfejlesztési terület) való együttműködés

Elvárások:

    • Informatikai alapismeretek
    • Microsoft SQL Server és SQL nyelv alapszintű ismerete, szkriptek futtatása és eredmények értelmezése
    • Monotonitástűrő képesség
    • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
    • Képesség a csapatmunkára és az önálló munkavégzésre is
    • Legalább középfokú végzettség (érettségi)
    • Utazási hajlandóság (esetenként részvétel külföldi projektekben)
    • Kommunikáció képes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

    • Szoftvertelepítési tapasztalatok
    • Elemző gondolkodás

Ajánlunk:

    • Versenyképes fizetést
    • Kellemes munkakörnyezetet
    • Jó csapatot
    • Rugalmasságot
    • Szaktudást egy speciális területen

Az önéletrajzokat a job@iprsam.com címre várjuk.